O autorovi

úspěch v práci, zdraví a lásce jí umožnil Amulet Baba VangaVěřím, že si tento příběh nalezne cestu k velkému množství čtenářů. Doufám, že bude mít mnoho lidí štěstí a dozví se o této účinné ochraně, která mi prosvětlila život. Jmenuji se Diana Marková a jsem z Kladna. Objednání tohoto amuletu bylo mým nejlepším životním tahem. Pomohl mi objevit mnohé části mé osobnosti a vyplnit život klidem, štěstím, láskou a hojností, ale také jsem díky němu pochopila jakou silou vládne mé jméno, které označovalo starořímskou bohyni. Musím přiznat, že mi to dříve vůbec nedošlo a často jsem si z něj dělala legraci. Baba Vanga Amulet aktivoval moc mého jména!

Budu upřímná a řeknu vám, čím jsem za posledních 11 let prošla. Kdybych neobjevila, jakou moc má Baba Vanga amulet a kdybych ho při sobě neustále nenosila, životní etapa plná smutku a zoufalství by pravděpodobně i dále pokračovala. Vztah jsem měla naposledy v 18 letech. Poté následovalo 11 let samoty a smutku. Práci jsem střídala – aspoň se mi tak zdá, každý měsíc. Moje finanční situace byla nestálá a bála jsem se o svou budoucnost. Babička mi říkala, že to vypadá, jako by v tom měla prsty černá magie a že bych měla proti ní nosit nějakou ochranu.

Nevěřila jsem těmhle povídačkám, ale nakonec jsem se rozhodla, že babičku poslechnu a najdu si něco, co mě ochrání a přinese mi úspěch ve všech životních sférách. Nic jiného mi nezbylo, ničila mě ta agónie a už jsem nemohla jen tak sedět s rukama v kapsách. Jednoho dne se stal zázrak! Díky mocnému amuletu vyrobenému dle vzoru toho, který nosila bulharská slepá prorokyně, se mi splnilo vše, co jsem si jen přála a představila. Díky tomu, že jsem nosila amulet, jsem získala stálou práci, moje finanční situace se začala pomalu stabilizovat a můj nový vztah jen kvete. Doufám, že se brzy já a můj vyvolený vezmeme!